top of page
dermatologi.jpg

Rejuvenate with Hi Fu

melisa.jpg
    Melisa Eczacıbaşı Dermatology Clinic is managed by an active member of the American Academy of Dermatology  and a faculty member Skin diseases specialist, Dr. Melisa Eczacıbaşı, who has had medical studies in USA Florida for a long time, and provides services with the most advanced devices of medical technology.  
   I have tried to give detailed information about the topics that you research the most. Each subject is explained in the form of detailed information and brief information at the bottom of the page. For more information, you will need to make an appointment for an examination at our center.
    I believe that the topics will be useful and answer your questions.
Kind regards,
Stay with love.
Dr. Melisa ECZACIBAŞI

Mevsime uygun,Top 5 uygulama

Botox Nedir?

Yaşla birlikte yüzde özellikle göz çevresi, alın ve kaş arasında kırışıklıklar meydana geliyor ve yüze yorgun bir ifade veriyor. Bu mimik çizgilerin tedavisinde, en ...

1_HzZs-uPBzlSmvjyYZ2XkMw.jpeg
face-suspension-img.jpg

Hi Fu hakkında herşey

Yüz gençleştirme konusunda, yüksek yoğunluk, odaklı ultrason, kullanan ameliyatsız bölgesel gençleştirme yöntemidir. Ameliyatsız yüz gençleştirme ...

PRP ile gençleşin

Platelet Rich Plazma( Trombosit yönünden zenginleştirilmiş olan plazmanın) istenilen bölgeye, istenilen amaç için enjekte edilmesi yöntemidir.

insparya_prp.jpg
antiaknekrem4_edited.jpg

Akne, iz, leke 

Sivilceler, yara ve yanıklar iyileşme sürecinden sonra yara izi oluşturulabilir. bu tamamıyla geçirilen sorunun yoğunluğu ve şiddetine göre değişir.

images_edited.jpg

Paris ışıltısı

Paris ışıltısı, gençlik aşısı, anti-aging  yani yaşlanma karşıtı yöntemlerinden biridir.Bu ameliyatsiz yöntemde cildin kalitesi iyileşerek,daha sağlam ve negatif .

Zayıflama, sellülit

Yaklaşık 40 seneden beri Avrupa'da özellikle Fransa'da uygulanan bu yöntem, derinin orta tabakasına ilaç enjeksiyonu yapmak, anlamında geliyor. Çok ince uçlu mezoterapiyi

bottom of page