top of page

Hakkımızda

melisa.jpg


DR. MELİSA ECZACIBAŞI

   Öğretim Üyesi, Dr. Melisa Eczacıbaşı, İstanbul üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalı’ndan mezundur. Çapa tıp fakültesinde eğitimi tamamlandıktan sonra,  başta Amerika, Fransa ve Almanya olmak üzere pek çok ülkede çalışmalarına devam eden Dr. Melisa Eczacıbaşı, uzun yıllardan beri  Etiler, Akmerkez tam karşısında, kendi merkezinde, tıbbi teknolojinin en gelişmiş cihazları ile hizmet vermektedir.

   American Academy of Dermatology’nin aktif üyesi olan ve Florida’da uzun bir süre tıbbi çalışmaları olan, Dr. Melisa Eczacıbaşı, her yıl Amerika ve Avrupa’daki birçok kongre ve eğitim programlarına katılarak, estetik ve tıbbi konulardaki en son yenilikleri takip etmekte ve başarıyla uygulamaktadır. Merkezimiz ayrıca Miami Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalın dan Prof. Dr. K. Nuri’nin klinik danışmanlığından yararlanılmaktadır.

   Hizmet verdiği alanlar; cilt hastalıklarının tedavisi, değişik amaçlar için kullanılan lazer cihazları, cilt gençleştirmedeki bütün tıbbi yöntemler, cilt bakımı, botox, dolgu maddeleri, saç dökülme tedavileri, saç mezoterapi ve PRP yöntemleri, lazer epilasyon, zayıflama ve sellülit tedavileri, aşırı terleme tedavileri,  peeling, leke ve iz tedavileri, oksijen terapi vs. konularla ilgili detaylı bilgileri, web sitemizden, kolaylıkla bulabilirsiniz.


    Dr. Melisa Eczacıbaşı

bottom of page